זה הזמן ליפול ברשת

פורסם ב Jun 4, 2017 על ידי יצחק נחמד - וובמסטר

זה הזמן ליפול ברשת

בשנים האחרונות התפתחה תופעת גלובלית של רשתות חברתיות הנעות מאתרי היכרויות רומנטיות ועד לרשתות עסקיות לכל עניין ודבר, מפורומים בנושאי שוק ההון ועד לבלוגים ודיונים של ראשי המשק והפוליטיקה. במאמר זה נראה כיצד אתם, בעלי האינטרס העסקי, יכולים וצריכים להשתלב בעולם הרשתי הזה ואילו תועלות יצמחו לכם בכל הנוגע לקידום האתר ופעילות מנועי החיפוש

רשתות חברתיות

עד לפני שנים מעטות, המונח רשת חברתית התייחס לאותם שלושה חברים קבועים שהיינו נפגשים איתם בפאב או ביום שישי בערב בסלון, ואולי למשפחה המצומצמת והקרובה. היום, ותשאלו את הצעירים, הרשת היא כבר רשת דייגים ובה מאות, ואלפי, חברים קרובים, רחוקים, מזדמנים וקבועים ואופי ההתקשרות וההתחברות הוא הרבה יותר גמיש וקל, ומבוסס על מידה מינימאלית של שותפות וזהות.

רובנו מכירים את פייסבוק כרשת חברתית מובילה, אך קיימות רשתות חברתיות מגוונות וייעודיות רבות נוספות, המתאימות לאינטרסים וליעדים שלכם, כבעלי עסקים ואתרי אינטרנט. החשיפה, ואיתה הקידום במנועי החיפוש, עולה ככל שתשקיעו זמן ופעילות בחדירה והשתתפות אקטיבית ברשתות השונות, בין אם בפורומים, בלוגים שתיצרו, קהילות ועוד. המטרה היא חשיפה של העסק והאתר בפני קהילה רלוונטית וממוקדת, כמו גם בפני קהל מזדמן, שאולי לא חשבתם שיכול להיות מתאים, ויצירת קשרי עבודה (networking) ואפשרויות שיתוף פעולה שיפתחו את העסק, את ההכנסות ואת הקידום של האתר.

הצטרפות לרשתות חברתיות

ההצטרפות, לרוב הרשתות הגדולות והפעילות, היא ללא עלות, ללא מחויבות ולרוב גם קלה ונוחה, ואת רווחיהן העצומים עושות הרשתות בעזרת פרסומות וקמפיינים, חלקם של המשתתפים והפעילים, כך שתוכלו ליצור לעצמכם עוד אפיק שיווקי ופרסומי זול יחסית ומפולח קהל יעד. 

חשוב לזכור כי, באותו אופן שבו מחפשים האלגוריתמים של מנועי החיפוש את האתרים העדכניים והפעילים כדי לקדמם במעלה מנוע החיפוש, כך הצטרפות לרשת חברתית, כאשר היא מוכוונת מטרות עסקיות, צריכה להיות אפקטיבית, מתעדכנת, מוסיפה עניין לחברים בה, על מנת שיגיבו, יגלשו לתכנים שלכם וייחשפו למוצרים ולפעילויות שאותם ברצונכם לקדם, תוך הישענות על אסטרטגיית מילות המפתח שלכם, כתיבת התכנים השיווקית והתייחסות לשאר החברים ולדיונים שלהם.

אז, זה הזמן ליפול ברשת, להיתפס חזק ולהתחיל ליצור לעצמכם מעגל, הולך ומתרחב, של חברים, קהילות ותכנים רלוונטיים, רק אל תשכחו את החבר'ה הותיקים, הם מחכים לכם בסלון, עם בירה קרה.


איך תבטחו את כספכם ותגנו עליו?

איך תבטחו את כספכם ותגנו עליו?

קניתם מוצר באינטרנט איך תבטחו את כספכם ותגנו עליו? עקב בעיות אבטחת מידע הקיימות באינטרנט וכדי להסדיר את

תשלום מיידי בכרטיס אשראי

תשלום מיידי בכרטיס אשראי

בבניית אתרים כדאי לשים לב מראש ולדאוג לאופציית תשלום באשראי. כיום בכל האתרים יש אפשרות תשלום מיידי בכרטיס אשראי.

מנוע החיפוש באתר שלך

מנוע החיפוש באתר שלך

קידום אתרים במנועי חיפוש, הנקרא גם קידום אורגני או פרסום אורגני הוא מגוון הפעולות המתבצעות במטרה לשפר את מיקומי דפיו של אתר אינטרנט בתוצאות החיפוש

איך לקדם את האתר שלך?

איך לקדם את האתר שלך?

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן המופצת באופן חופשי תחת הרישיון הציבורי הכללי של גנו. המערכת כתובה בשפת PHP על בסיס מסד נתונים MySQL, וממאפייניה