בניית אתרים
Disable Preloader
  • להקים נכס אסטרטגי שמושך לקוחות
    בלינקאדין

סדנת לינקדאין לעסקים 1.0 מיתוג אישי להצלחה עסקית

מעל 600 מיליון מקבלי החלטות בארץ ובעולם פעילים מדי יום וצמאים לקשרים עסקיים ולשיתופי פעולה. נוכחות רצינית בלינקדאין, הכוללת פרופיל ממגנט, יצירת קשרים עם האנשים שפותחים דלתות, מיתוג אישי של מומחים, ובניית מערכת יחסים, יניבו תוצאות עסקיות שלא תזכו להן באף רשת חברתית אחרת. ואם עד היום לא קיבלתם קשר עסקי מניב מלינקדאין, אתם מפספסים. בישראל יש מעל למיליון וחצי חברים בלינקדאין, הנהנים מהאפשרות לפנות ישירות למנכ"לים ומנהלים עסוקים, שלא מגיעים לכנסים או לפגישות. חברות ועסקים, שממתגים את עצמם כמומחים בלינקדאין, מרוויחים משפך שיווקי שמגדיל את ההכנסות שלהם. לינקדאין עובדת מצוין עבור עסקי B2B גם בישראל אם בעבר השקעתם הרבה כסף בקמפיינים בגוגל ופייסבוק, אתם בטח יודעים שלא פשוט לייצר לידים איכותיים בעולם ה- B2B. אך לינקדאין מפתיעה כל הזמן ומצליחה היכן שאחרים נכשלו. השקיעו 3 שעות בסדנה, ותנו לפרופיל הלינקדאין למצב אתכם כמותג.

מחברות הB2B בעולם פעילות בלינקדאין

מהטראפיק לאתר שלהן מגיע מלינקדאין

0

מהלידים מהרשתות החברתיות, מגיעים מלינקדאין

ממקבלי ההחלטות סומכים יותר על תוכן מלינקדאין

איפה מתחילים?

כל עסק שואף להגדיל את סיכוייו כדי ליצור קשרים שיקדמו אותו. לשם כך הפרופיל שלכם צריך לשדר מיתוג אישי ומנצח. פרופיל המנוסח בצורה רלוונטית ומושכת, מכין את הקרקע להמשכיות עיסקית פורחת ומתפתחת. לינקדאין שנרכשה על ידי חברת מיקרוסופט, הפכה לחברת דינמית ומשמעותית. כל בעל עסק הפועל עימה מרויח, כיון שהחברה פועלת במרץ ומטרתה להפוך לפלטפורמה איכותית עבור אנשי עסקים. מבין הדברים שהצליחה חברת לינקאדין למנף, זה קידום הפרופיל בתוצאות הראשונות בגוגל. פרופיל איכותי, מקודם ראשון בגוגל ומחזק את המומחיות שלכם בתחום. נסו אותנו, חפשו בגוגל:

מירה דרורית

דנית בן סימון

בסדנה נחשוף שיטות שישנו את הדרך בה התנהלתם ויהפכו את הפרופיל שלכם לנכס אסטרטגי וכך ימשוך אליכם לקוחות רבים. הסדנה מועברת בצורה יישומית וברורה מלווה בדוגמאות והמחשות כדי שתפיקו את המירב. מספר המשתתפים בסדנה מוגבל ל15 איש. משך הסדנה 3 שעות. במהלך הסדנה תקבלו את התמצית החשובה כדי ליצור פרופיל עוצמתי וכללים להתנהגות אפקטיבית ככל שניתן. ובכך תיצרו לעצמכם ערוץ שיווקי עסקי מניב שילווה אתכם שנים רבות בעתיד. להרשמה לסדנה (לעשות איזה לינק) בסיום הסדנה כל משתתף יצא עם דרכים חדשות לשדרוג הפרופיל. למי שאין נוכחות כלל, וגם למי שיש, מדריך חינמי ניתן פה הכנו עבורכם מדריך חינמי כדי שתפיקו את המקסימום מהסדנה. .

לקבלת המדריך

מיתוג אישי להצלחה עסקית

השימוש היעיל בלינקדאין

נלמד מלינקדאין דרך התנהלות חדשה שתקנה לנו בצורה הפשוטה והמהירה ביותר מינוף להזדמנויות עסקיות.

הבנייה המעשית של הפרופיל

נתכנן את הפרופיל כך שיהיה בנוי בצורה המקצועית, הייחודית והאיכותית ביותר שניתן (יש להצטייד מחשב נייד טעון).

הקמת דף חברה

נלמד כיצד לבנות ולתחזק את עמוד החברה וכמו כן נלמד כיצד לקדם את דף החברה בחינם על ידי צוות העובדים.

פנייה לאנשי מפתח

על ידי שיטת שלושת השלבים נלמד כיצד לפנות לאנשי מפתח בהודעות אישיות, וכן כתיבה שיווקית ברמה אפקטיבית ויעילה.

בניית רשת קשרים

נעשה הכרות עם מגוון הדרכים להרחבת רשת הקשרים המקצועית שלכם ואיך למנף אותה לקידום העסק שלכם.

טיפים מאחורי הקלעים

נכיר את הגדרות הפרטיות של לינקדאין – ונדע כיצד להגן על הפרופיל ועל המותג הכי יקר שלכם, והוא שמכם.

למי הסדנה מתאימה?

עצמאים

עצמאים שפונים לעסקים, ומעוניינים בשיתופי פעולה והצעות עבודה

שכירים

שכירים בחברות B2B המעוניינים לקדם את החברה ולפנות לאנשי מפתח בתחומם

סטארטאפים

סטארטאפים המעונינים ליצור קשר עם משקיעים ושיתופי פעולה בארץ ובעולם

יועצים עסקיים

יועצים המעוניינים לחבור לאנשי מפתח לקדם הזדמנויות עסקיות

יזמים

יזמים שמעוניינים להציג את הפרויקט שלהם למשקיעים וקרנות השקעות

מנהלי מכירות

המעוניינים להגיע באופן ישיר ללקוחות פוטנציאלים, לייצר אמינות ולהגדיל את הסיכויים לסגירת העסקה


למי הסדנה לא מתאימה?

מחפשי עבודה

סדנה זו אינה מיועדת עבור מציאת עבודה

ללא פרופיל

בלי פרופיל בכלל, לא נוכל ליישם את הכלים. כדי להפיק את המיטב מהסדנה, יש לפתוח פרופיל ולמלא את הדרישות הבסיסיות

מי יעביר את הסדנה?

נעים להכיר, מירה דרורי

אני עוזרת למנכ"לים, מנהלים בכירים ובעלי עסקים להשיג תוצאות ממשיות באמצעות לינקדאין ,על ידי יצירת נוכחות ממגנטת בלינקדאין, שממצבת אותם כמומחים בתחומם ומושכת אליהם לקוחות רלוונטיים. גם אני בתחילת הדרך חששתי מלינקדאין. השקעתי הרבה זמן בבניית פרופיל איכותי. חשבתי שהוא אמור להיות בדיוק כמו קורות החיים. מילאתי את כל הקטגוריות, שלחתי הצעות לחברים הרלוונטיים לתחום שלי, אך לא ענו לאף אחת מההודעות ששלחתי, והפכתי להיות מתוסכלת. אני, שהאמנתי בלינקדאין יותר מכולם, מצאתי את עצמי אומרת: "זה פשוט לא עובד בארץ" וכמעט הרמתי ידיים. המהפך חל לפני שלוש שנים כשמייקרוסופט רכשה את לינקדאין. היא הפכה במהירות לרשת עסקית B2B דינמית, חדשנית, שתומכת בבעלי מקצוע ובעסקים. גיליתי שניתן לייצר באמצעותה תוצאות עסקיות משמעותיות, ולהשיג משפך שיווקי ממוקד ואפקטיבי. התמדתי, למדתי מטובי המומחים בעולם, כדי לפצח את הנוסחה להצלחה. היא לא הגיעה מיד, אך כמו כל ניצחון מתוק, היה שווה להשקיע. היום יש לי מעל ל-10,000 חברים, ויצרתי עשרות שיתופי פעולה מוצלחים מלינקדאין בלבד. בסדנה המעשית, אלמד אתכם צעד אחר צעד את עקרונות ה"משחק", כדי שתוכלו להשיג תוצאות ממשיות באמצעות לינקדאין, דרך יצירת נוכחות ממגנטת ובניית קשרים איכותיים איכותיים עם אנשי הקשר שלכם. לחצו כאן להתחבר אלי בלינקדאין בסדנה המעשית, אלמד אתכם צעד אחר צעד את עקרונות ה"משחק", כדי שתוכלו להשיג תוצאות ממשיות באמצעות לינקדאין, דרך יצירת נוכחות ממגנטת ובניית קשרים איכותיים איכותיים עם אנשי הקשר שלכם.
לחצו כאן להתחבר אלי בלינקדאין

נעים להכיר, דנית בן סימון

הבעלים של מעטפת השיווק-ג'ומו. אני מלווה עסקים B2B ביצירת בידול עסקי ושיווק ברשתות החברתיות. ההתמחות שלי היא יצירת משפכים שיווקיים, כתיבת תוכן, קידום אורגני וממומן, ברשתות חברתיות, במטרה ליצור ערוצים בלתי אמצעים עבור חברות המעוניינות לצמוח ולהרחיב את רשת הלקוחות שלהם. לאחר שנים בתחום השיווק וניהול מותגים בינלאומיים, הבנתי שניתן למצוא את הסיפור הייחודי של כל עסק ולהתאים אותו לקהל היעד כמו חליפת צלילה, כמה שיותר הדוק. ברגע שזה יקרה ונעביר את הלקוח תהליך נכון, כבר לא נצטרך להתעסק בשאלת המחיר. כי הערך הנתפס הוא ייחודי לנו ואין לנו מתחרים. לינקדאין מהווה עבורי ערוץ שיווקי ותדמיתי מדהים למשיכת לקוחות. הפרופיל שלי מופיע בתוצאות הראשונות בגוגל, ולקוחות מוצאים עלי שם מידע מקיף ומקצועי. באמצעות פניה לאנשי מפתח, וכתיבה שיווקית אפקטיבית, בניתי רשת קשרים שאיפשרו להזדמנויות עסקיות מדהימות להתממש. הדבר שאני הכי אוהבת בפלטפורמה, זה שהיא ממקדת את מאמצי השיווק בדיוק היכן שקהל היעד שלי נמצא, ובחינם. בסדנה אלמד אתכם כיצד לפנות לאנשי מפתח, לעניין ולרתק אותם, כך שהוא יהיה שמח לפתח איתכם קשר עסקי.
לחצו כאן להתחבר אלי בלינקדאין

צור קשר

התקשרו עכשיו 02-5001981

לייעוץ מקצועי והצעת מחיר

חידושים אחרונים בתחום
עקבו אחרינו

עקבו אחרינו ברשתות החבריות והשארו מעודכנים

שלח הודעה
Disable Preloader