פיתוח אתרים

סביר להניח שיש לך אתר אינטרנט האם הוא מספק את המטרה אשר לה הוא נועד ?

בין אם יש לך אתר או לא, כדאי לך לקרא את השורות הבאות... וגם אתה תגדיל את המחזור העסקי

החלום שלך כשבנית את האתר:

כשבנית את האתר היו לך מטרות שככל הנראה לא התממשו או שהתממשו בחלקן, ברוב המקרים האתר אינו ממלא את ייעודו , דהיינו קבלת פניות ומתעניינים במוצר / שירות שלך – טעון שיפור.

אחת הסיבות הינה ריבוי האתרים ומילות החיפוש הרבות שדוחקת את האתר שלך אחורה, אך הסיבה המרכזית שאינך מודע לה טמונה דווקא ביעילות האתר שלך כלומר, האם האתר שלך כתוב במקור בשפה מוכרת למנועי החיפוש? האם הדומיין שלך מתאים למסר שאתה מעביר? האם מוגדרות מילות מפתח בקוד של האתר? האם האתר מאוחסן בחווה ידידותית למנועי החיפוש וגוגל בניהם? האם אתה מעביר מסר ברור ללקוח שכבר הגיע לאתר או שאתה מתיש אותו עד שהוא בורח כל עוד נפשו בו? ועוד שאלות רבות שאינך מודע להן ובזמן כתיבת האתר שלך לא היו רלוונטיות.

הקידמה בתחום בניית אתרים מהירה וקידומם של האתרים מתוחכמת יותר מבעבר.

אך אל תתייאש...! נצל גם אתה את הקידמה ותתאושש!!

ההצעות לבניית אתרים בשוק היום:

היום קיימות אין ספור הצעות כאלה ואחרות בתחום בניית האתרים, ומרוב עצים לא רואים את היער. רוב ההצעות אינן נותנות מענה כולל לצרכים שלך ולשאלות שמנינו למעלה ומה גם שאינך מיומן ואין לך את הכישורים לשאול את השאלות הנכונות, כך שבדרך כלל מתכנת בנה לך את האתר, האתר מאוחסן דרך חבילת מבצע במקום כל שהוא ועוד חברה מבצעת לך קידום אם בכלל..

במקום המפוזר הזה האתר שלך נכשל ואינו ממלא את ייעודו. ושלא נדבר על פיזור ההוצאות שבדרך כלל מייקרות את השירות פר עלות / תועלת.

ההצעה שלנו – מושלמת ומנצחת !!

חברת וובקונספטס. כיועצי שיווק מזה שנים רבות, ביצענו מחקר מעמיק בתחום, ובשיתוף פעולה עם דניאל טק- בית תוכנה המתמחה בתחום השיווק באינטרנט, תפרנו עבורך מספר חבילות שאחת מהן תיתן לך את המענה המושלם לעסק שלך.

כל החבילות בנויות על העקרונות הבאים:

מענה כולל לכלל הצרכים, מרגע קבלת ההחלטה שלך אנו נבצע עבור את כל המכלול. הזמנת דומיין הכי מתאים לתחום העיסוק. כתיבה מקצועית על פי תכנים שלך, כתיבה שיווקית לוגית בשיטת המשפך השיווקי המגרה ומסקרן את המבקר באתר בשלבים עד לביצוע הזמנה או יצירת קשר. עיצוב נכון ומקצועי, ניתן לבחירה מתוך טמפלטים שנציע לך.

אחסנת האתר בחווה משוכללת ומתקדמת עם אפשרויות תעבורה לא מוגבלות ומקודם מקצועית במנועי חיפוש כולל גוגל. האתר הוא רכושך ואינך קשור לאף חברה, ספק או תכנת, תרצה לעבור למקום אחר אתה רשאי לקחת איתך את הקוד ולא לבנות אתר מחדש במקום אחר.

מחיר שווה לכל כיס, אפשרות לתשלומים נוחים, כך שבמחיר סביר תפיק הרבה יותר תועלת שיווקית. קידום מקצועי של האתר... ועוד יתרונות רבים שנבהיר לך בפגישה.

לסיכום: על מנת שהאתר שלך ישיג את ייעודו אנא פנה אלינו לפי הפרטים מטה לתיאום פגישת הכירות בחינת הצרכים ומתן מענה מקצועי הולם.

  •  אם יש לך אתר, נבחן שדרוג קוד הכתיבה, תכנים ועיצוב וקידומו.
  •  בנייה מחדש על פי הצרכים העסקיים והשיווקיים וקידומו מבחינה מקצועית.