אתרים קטלוגיים

מעבר להיותו של אתר אינטרנט גורם שיווקי וויזואלי, פעמים רבות הוא משמש כ"חלון ראווה" ותצוגה פומבית למוצרים ולפריטים שבעלי האתר מעוניינים למכור או לשווק למכירה. אתרים בעלי אופי שכזה מכונים "אתרי קטלוג". אתרי קטלוג מכוונים להצגת קשת מוצרים רחבה ומלאה באופן נוח וידידותי לגולש, במטרה לאפשר לו ניווט קל, בטוח ומהיר בין הפריטים והאינפורמציה שהאתר מספק. לרוב, אין המטרה בקניה מקוונת אלא בזרז ליצירת קשר עם איש מכירות או עם העסק והתקדמות בתהליך הרכישה.

ממשק משתמש נח

חברת WebConcepts מבינה כי הסוד הוא בפשטות. אין צורך להתחכם ולהקשות על הגולש, שנכנס לאתר במטרה מוצהרת לחפש פריט ולכן, ככל שיקשה עליו למצאו, כך יתייאש, ייצא ויחפש אצל המתחרים. תכנון האתר שם דגש על תמונות הפריטים ודרך הצגתם בצורה האופטימאלית, היעילה והחווייתית ביותר.

 

בין אם פריסה רחבה ונוחה בעמוד מרכזי ובין אם דרך קישורים לוגיים בין סוגי פריטים הומוגניים. למנוע "הצפה" של מוצרים, מבחינת כל המוסיף גורע, נעשה תהליך מעמיק עם הלקוח לגבי דירוג וסדר חשיבות המוצרים השונים, ולפי אפיון זה נקבע מה יופיע במלואו באתר ומה יופיע כלינק או בכלל לא (מה שנהוג לרשום כ: ומוצרים רבים נוספים... או: ועוד...)

אפיון מתאים

לכל תחום עסקי יש נהלים וחוקים מסוימים וחברת WebConcepts תתאים לכל עסק את האפיון המתאים לו, עם אפיון מעמיק, תכנון ועיצוב גראפי מקצועי ומתקדם, שיעודד כניסות של לידים אמיתיים, חוזרים ונשנים, ועמידה ביעדים שהוגדרו, כמו גם תנועה מתמדת במעלה מנועי החיפוש בעזרת מערכת ניהול תכנים ומילות חיפוש רלוונטיות.